Teenused

Vee ja kanalisatsiooni projekteerimine

Vee- ja kanalisatsiooni projekteerimine aitab kavandada toimiva vee- ja kanalisatsioonisüsteemi, mis tagab kasutajale maksimaalselt mugava vee- ja kanalisatsioonivarustuse minimaalsete ehitus- ja ekspluatatsiooniaegsete kuludega. Kanalisatsiooni projekt sisaldab ka tuletõrjevee süsteemide, sprinklersüsteemide ja veekardinate jms kavandamist. Vahel on ekslikult kujunenud arvamus, et vee- ja kanalisatsioonitööd on mustad ning ei vaja spetsiaalseid oskuseid, kuid hästi funktsioneeriva ja optimaalse süsteemi saavutamiseks on vaja professionaalseid insenere ja meistreid. Vee- ja kanalisatsioonivarustus on üks tähtsamatest hoonet teenidavatest funktsiooniodest, mille vigasid ja puudumist märgatakse koheselt.

Elektripaigaldise projekteerimine

Elektriprojekt aitab põhjalikult planeerida ja analüüsida elektriühenduste ja -seadmete kasutusvõimalusi ja asukohti hoones, tagades turvalise elektriühenduse ning kasutusmugavuse.

Elektriprojekt paneb paika elektrisõlmede ja vooluühenduste kasutuskohad ning toidete paiknemise erinevates ruumides, nii et need oleksid kasutajale turvalised ja käepärased. Vajaduse korral sisaldab elektriprojekt ka nõrkvoolu osasid (automaatikat, signalisatsiooni, arvutivõrke, videovalve, helindus, läbipääs, sidepaigaldis, TV võrk jne).

Kütte ja ventilatsiooni projekteerimine

Kütte-ja ventilatsiooni projekt on vajalik, et tagada hoone sobivus inimorganismile. Kütet ja ventilatsiooni tuleb alati käsitleda käsikäes – see on rangelt soovitatav tervikuna kogu hoone ulatuses. Kütte- ja ventilatsioonisüsteemid on just need, mis loovad hoones mugavuse ja heaolutunde ja mille häireid või puudumist kasutajad koheselt märkavad. Värske õhk ja optimaalne temperatuur on elukeskkonna kõige määravamad tegurid, mille pikaaegne mittesobivus võib kahjustada meie tervist. Sobiva kütte-ja ventilatsioonisüsteemi olemasolu ja toimimine on peamiseks terve elukeskkonna tagajaks.